A.O.T. 2 Attack on Titan 2 Final Battle XBOX ONE

Tylko online

Nowy produkt

A.O.T. 2 Attack on Titan 2 Final Battle XBOX ONE
Wersja językowa - Angielska
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

249,00 zł brutto

Attack on Titan 2: Final Battle to kompletna edycja gry Attack on Titan 2, stanowiącej adaptację serialu anime (i mangi) znanego w Polsce jako Atak Tytanów. Wprowadzoną w niej dodatkową zawartość posiadacze oryginalnej wersji mogą zdobyć poprzez zakup pakietu zatytułowanego Final Battle Upgrade Pack. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku pierwowzoru z 2018 roku, produkcja została opracowana przez wyspecjalizowane w gatunku slasherów studio Omega Force.

Attack on Titan 2: Final Battle zabiera nas do fantastycznego, postapokaliptycznego świata. Po tym jak pojawili się w nim gigantyczni Tytani, ludzkość znalazła się na skraju zagłady. Ci, którym udało się przetrwać, chronią się w otoczonych murami miastach-fortecach, a ich ostatnią nadzieją są specjalnie wyszkoleni wojownicy stawiający czoła olbrzymom. Oryginalne Attack on Titan 2 prezentowało wydarzenia przedstawione w drugim sezonie serialu, jednak wersja Final Battle została wzbogacona o bohaterów oraz misje zaczerpnięte z trzeciej serii.

W Attack on Titan 2: Final Battle akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Filarem rozgrywki są pojedynki z tytułowymi gigantami, których eliminujemy przy pomocy broni białej (w tej wersji autorzy oddają nam do dyspozycji dodatkowe narzędzia mordu, na czele z orężem zwanym Thunder Spear), stopniowo pozbawiając ich kończyn, by w rezultacie powalić ich na ziemię oraz dobić. Warto zaznaczyć, że ze względu na ich gargantuiczne rozmiary większość czasu spędzamy w powietrzu dzięki przyrządowi o nazwie Three Dimensional Maneuver Gear. Oczywiście Tytani starają się zmiażdżyć lub złapać protagonistę; z tego względu podczas potyczek należy nieustannie mieć się na baczności, by w razie potrzeby szybko wykonać unik. W przerwach pomiędzy kolejnymi pojedynkami możemy natomiast odwiedzić osadę bohatera, by ulepszyć lub naprawić jego wyposażenie, nauczyć go nowych zdolności, a także porozmawiać z postaciami neutralnymi (niektóre z nich mają dla nas zadania poboczne).

W Attack on Titan 2: Final Battle można grać w pojedynkę lub w towarzystwie innych graczy, w ramach internetowego trybu współpracy.

Trójwymiarowa grafika gry Attack on Titan 2: Final Battle może się podobać, gdyż utrzymano ją w znanej z oryginału, mangowej stylistyce. Ponadto w poszczególne postacie wcielają się aktorzy znani z pierwowzoru.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery