Call Of Duty Infinite Warfare Legacy Edition XBOX ONE Zobacz większe

Call Of Duty Infinite Warfare Legacy Edition XBOX ONE

Używane

Call Of Duty Infinite Warfare Legacy Edition XBOX ONE
Wersja językowa - Angielska
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

59,00 zł brutto

Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edtion zawiera:
- Grę Call of Duty: Infinite Warfare
- Grę Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Pierwsze cztery osoby co zakupią produkt otrzymają DLC: Bonus Map Terminal!

Call of Duty: Infinite Warfare na PlayStation 4 to kolejna odsłona serii Call of Duty. Tym razem za produkcję odpowiadają „ojcowie” cyklu, w postaci studia Infinity Ward, które po raz pierwszy mogło pracować nad grą aż trzy lata (wcześniejsze części od tej ekipy pojawiały się co dwa lata). Tytuł został oficjalnie ujawniony 2 maja 2016 roku wraz z Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

 

Akcja produkcji rozgrywa się w zupełnie nowym uniwersum, z niewidzianymi wcześniej postaciami. Poszczególne kraje na Ziemi utworzyły sojusz United Nations Space Alliance, by wspólnie wyruszyć na podbój układu słonecznego. Niestety, jak to zwykle bywa, część ludzi jest przeciwna międzynarodowej współpracy i właśnie z nich utworzyła się organizacja Settlement Defense Front, która rozpętała wielką wojnę z UNSA. Gracze wcielają się w kapitana Reyesa – pilota Tier 1 Special Operations, który objął dowodzenie na potężnym statku wojennym Retribution i wraz ze swoją załogą musi powstrzymać siły SDF.

Nowe uniwersum w to nie jedyna poważna zmiana wprowadzona w Call of Duty: Infinite Warfare, gdyż również sama rozgrywka doczekała się rozmaitych nowości. Oczywiście w dalszym ciągu mamy do czynienia z efektowną pierwszoosobową strzelanką, ale tym razem, gracze nie tylko biegają i strzelają na ziemi, ale także zasiadają za sterami myśliwców Jackal, uczestnicząc w zaciętych podniebnych walkach. Natomiast statek wojenny Retribution jest swego rodzaju bazą wypadową, z której wybieramy kolejne misje fabularne, albo wyruszamy na raidy przeciwko wrogim maszynom. Co ważne, produkcja została zaprojektowana w taki sposób, by przez cały czas zabawy gracze płynnie przechodzili z jednego elementu rozgrywki do drugiego, bez zbyt częstych ekranów ładowania.
Kampania fabularna to nie wszystko, co ma do zaoferowania Call of Duty: Infinite Warfare na PlayStation 4. Oprócz niej przygotowano także multiplayer oraz tryb Zombie. Jest to oddzielna forma zabawy z własną linią fabularną i unikalnymi elementami rozgrywki.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery