Soul Calibur VI XBOX ONE

Nowy produkt

Soul Calibur VI XBOX ONE
Wersja językowa - Angielska
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

40 Przedmioty

229,00 zł brutto

Soulcalibur VI jest trójwymiarową bijatyką, w której gracze mają możliwość toczenia pojedynków z udziałem szerokiej gamy postaci uzbrojonych w różnoraką broń białą: m.in. miecze, topory, sztylety, młoty, rapiery, szable czy kije.

Soulcalibur VI to rozbudowana, trójwymiarowa bijatyka, pozwalająca na toczenie pojedynków z wykorzystaniem różnorakiej broni białej: m.in. mieczy, toporów, sztyletów, młotów, rapierów, szabel czy kijów. Za stworzenie tej produkcji odpowiada firma Bandai Namco.

 

Fabuła Soulcalibur VI w wersji na PC, PS4 i XONE obraca się wokół dwóch magicznych, obdarzonych intelektem ostrzy o niezwykłej mocy: przeklętego, demonicznego Soul Edge oraz stworzonego, by przeciwdziałać jego wpływowi, świętego Soulcalibura. Akcja gry osadzona jest we wzbogaconym o fantastyczne elementy renesansie (XVI wiek), zaś bohaterowie pochodzą z przeróżnych części świata: od feudalnej Japonii, przez Chiny, aż po Europę.

Wydany na PC, PS4 i XONE Soulcalibur VI jest klasyczną bijatyką 3D. Gracze wybierają bohatera (każdy włada inną bronią i posiada charakterystyczną dla siebie listę ciosów) i toczą pojedynki na trójwymiarowych arenach. Poza zwyczajnymi atakami (które można łączyć w śmiercionośne kombinacje) mamy możliwość m.in. wykonywania specjalnych ciosów i rzutów, parowania ataków przeciwnika, robienia uników oraz wykorzystywania elementów areny – np. ścian czy przepaści – w celu uzyskania przewagi.

Gra umożliwia zabawę zarówno samodzielnie, jak i rozbudowanych w trybach wieloosobowych – czy to lokalnie, czy też za pośrednictwem sieci Internet. Gra Soulcalibur VI w wersji na PC, PS4 i XONE działa na stworzonym przez firmę Epic silniku Unreal Engine 4, co przekłada się na atrakcyjną oprawę audiowizualną.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery