Metro Exodus PL XBOX ONE Zobacz większe

Metro Exodus PL XBOX ONE

Nowy produkt

Metro Exodus PL XBOX ONE
Premiera jak i przewidywany termin wysyłki - 22.02.2019
Wersja językowa - Polskie Napisy
Instrukcja i Opakowanie - Angielska

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

40 Przedmioty

249,00 zł brutto

Trzecia odsłona popularnego cyklu FPS-ów, inspirowanego twórczością Dmitrija Głuchowskiego, nad którym pieczę sprawuje studio 4A Games. Gracze po raz kolejny wcielają się w Artyoma przemierzającego tereny Rosji zniszczonej wskutek wojny nuklearnej, jaka miała miejsce na ponad dwadzieścia lat przed zaprezentowanymi tu wydarzeniami. 

 

Metro Exodus jest rozwinięciem koncepcji zapoczątkowanych w poprzednikach – po raz kolejny w trakcie zabawy zajmujemy się głównie eksploracją (tym razem oprócz terenów miejskich i podziemnych tuneli do naszej dyspozycji oddano także rozległe, dzikie obszary), walką z napotkanymi przeciwnikami oraz skradaniem.

To ostatnie jest o tyle ważne, że na naszej drodze stają nie tylko uzbrojeni ludzie, lecz również zmutowane istoty – o ile powalenie mniejszego adwersarza nie stanowi dla protagonisty większego problemu, o tyle pokonanie jednego z większych mutantów może nastręczyć mu mniejszych lub większych trudności. Całość przyciąga uwagę za sprawą wysokiej jakości oprawy graficznej.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery