Batman Arkham Knight Goty PL XBOX ONE Zobacz większe

Batman Arkham Knight Goty PL XBOX ONE

Nowy produkt

Batman Arkham Knight Goty PL XBOX ONE
Wersja językowa - Polskie Napisy
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

189,00 zł brutto

ZAWARTOŚĆ EDYCJI GRY ROKU:
-GRA BATMAN ARKHAM KNIGHT
-BATMAN: ARKHAM KNIGHT - BATGIRL: A MATTER OF FAMILY
-POSZUKIWANI: SEZON HAŃBY
-SKÓRKA: BATMOBIL W STYLU ROCKSTEADY
-SKÓRKA: ORYGINALNY BATMOBIL ARKHAM
-PAKIET WYZWAŃ: WALKA Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ NR 4 I 5
-PAKIET: TRASA WAYNETECH
-RZUT MONETĄ
-PAKIET SKÓREK: ROBIN I BATMOBIL
-SKÓRKA BATMOBILU W STYLU CZŁOWIEKA-ZAGADKI
-PAKIET FABUŁY - GCPD LOCKDOWN
-SKÓRKA - BATMOBIL 2008 TUMBLER
-PAKIET FABUŁY - HARLEY QUINN
-PAKIET FABUŁY - CZERWONY KAPTUR
-SKÓRKA - PROTOTYP BATMOBILU
-BATMAN CLASSIC TV SERIES BATMOBILE PACK
-1ST APPEARANCE BATMAN SKIN
-PAKIET SKÓREK: BAT-RODZINA
-PAKIET BATMOBIL Z FILMU Z 1989 ROKU
-CRIME FIGHTER CHALLENGE PACK #1 / #2 / #3
-SKÓRKA - BATMAN: NOEL
-1970S BATMAN THEMED BATMOBILE

Stań się Batmanem. Batman™: Arkham Knight: Game of the Year Edition to połączenie eipckiego finału wielokrotnie nagradzanej trylogii firmy Rocksteady Studios z zawartością Przepustki sezonowej Batman: Arkham Knight. Gra stworzona wyłącznie na konsole nowej generacji wprowadziła niepowtarzalny projekt Batmobilu, który można prowadzić po raz pierwszy w historii serii. Prócz tego legendarnego pojazdu oraz docenionej rozgrywki z serii Batman Arkham, gracze poznają świat Batmana jak nigdy dotąd - mogą zwiedzać ulice i niebo ponad całym Gotham City! Przepustka sezonowa Batman: Arkham Knight zawiera nowe misje fabularne, dodatkowych przeciwników Mrocznego Rycerza, skórki na Batmobil (w tym z Batman v Superman Dawn of Justice), mapy wyzwań i wiele więcej.  

 

Strach na Wróble powraca, aby stworzyć niepowtarzalną drużynę super złoczyńców, wśród których są m.in. Pingwin, Dwie Twarze i Harley Quinn. Ich cel jest jeden - raz na zawsze rozprawić się z Mrocznym Rycerzem. W Batman: Arkham Knight pojawi się niepowtarzalny projekt Batmobilu, stworzony przez Rocksteady, który po raz pierwszy w historii serii będzie można prowadzić. Prócz tego legendarnego pojazdu oraz docenionej rozgrywki z serii Batman Arkham, gracze poznają świat Batmana jak nigdy dotąd - będą mogli zwiedzić ulice i niebo ponad całym Gotham City.
Batman: Arkham Knight to najważniejsza gra z naszej niezwykle udanej serii. Przekazujemy graczom najbardziej rozległy i robiący największe wrażenie świat gry stwierdził Martin Tremblay, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. Zespół Rocksteady Studios wciąż skupia się na fantastycznej rozgrywce, z której jest znany, jednocześnie dostarczając nowych, niesamowitych wrażeń graczom i fanom Batmana.

Zespół Rocksteady Studios włożył mnóstwo pracy, aby ostatni rozdział trylogii Batman: Arkham pozwolił fanom jak najpełniej wcielić się w postać Batmana stwierdził Sefton Hill, dyrektor gry w Rocksteady Studios. "Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że tworzymy grę na platformy następnej generacji, dzięki czemu możemy wdrożyć elementy, które zaplanowaliśmy już dawno, takie jak Batmobil, jego wpływ na umiejętności Batmana oraz w pełni odwzorowane Gotham City.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery