Deadly Premonition XBOX 360 Zobacz większe

Deadly Premonition XBOX 360

Nowy produkt

Deadly Premonition XBOX 360
Wersja językowa - Angielska

Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

69,00 zł brutto

Deadly Premonition to produkcja z gatunku survival horror opracowana przez studio Access Games (ekipa ma w dorobku m.in. Spy Fiction), znana wcześniej jako Rainy Woods. Za jej wydanie odpowiedzialne są firmy Ignition oraz Marvelous Entertainment. W Deadly Premonition wcielamy się w postać agenta FBI Francisa Yorka Morgana, który przybywa do cichego miasteczka Greenvale w celu wykrycia sprawcy kilku tajemniczych morderstw. Na swojej drodze napotyka wiele zagadek do rozwiązania i aby doprowadzić całą historię do szczęśliwego końca musi prowadzić wiele trudnych rozmów z mieszkańcami mieściny oraz brać udział w emocjonujących strzelaninach i walkach z wrogo nastawionymi jednostkami. Fabuła gry obfituje w zjawiska paranormalne, a oprawa graficzna i dźwiękowa sprawia wrażenie niezwykle mrocznej.

 

Twórcom udało się przemycić gry kilka ciekawych rozwiązań znanych z gier RPG. Chodzi głównie o przedstawienie kondycji głównego bohatera. Aby jak najwierniej odwzorować rzeczywistość, gracze muszą również dbać o zdrowie sterowanej przez siebie postaci. W tym celu raz na jakiś czas należy odwiedzić bar lub restaurację i spożyć w niej posiłek regenerujący siły. Główny bohater nie powinien także zapominać o konieczności przespania się, ponieważ ma to zasadniczy wpływ na jego refleks oraz zdolności motoryczne.

Deadly Premonition jest w istotnym stopniu przebudowaną grą, która miała ukazać się w 2007 roku pod tytułem Rainy Woods. Wówczas produkcja była zapowiadana jako tytuł multiplatformowy, przeznaczony na Xboksa 360 i PlayStation 3. Finalnie z planu wydawniczego wypadła jednak druga z wymienionych wersji. To nie jedyna zmiana – modyfikacjom poddano również fabułę, która wcześniej w zbyt dużym stopniu nawiązywała do popularnego serialu Miasteczko Twin Peaks. Główny bohater został wyposażony w nowy profil psychologiczny, aby jak w najmniejszym stopniu kojarzył się graczom z odtwórcą głównej roli w serialu, Kyle’m MacLachlanem.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery