Anarchy Reigns XBOX 360 Zobacz większe

Anarchy Reigns Limited Edition XBOX 360

Nowy produkt

Anarchy Reigns Limited Edition XBOX 360
Wersja językowa - Angielska

Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

39,00 zł brutto

Limitowana edycja Anarchy Reigns zawiera:
-Dwa dodatkowe tryby rozgrywki
-Mad Survival
-Dogfight
-Bayonetta

Anarchy Reigns to zwariowana sieciowa gra akcji TPP, w której gracze wcielają się w napakowanych twardzieli, oraz wygimnastykowane seksbomby i walczą na arenach za pomocą potężnych broni.
Za stworzenie produkcji odpowiada japońskie studio Platinum Games, znane z wielu widowiskowych gier (MadWorld, Bayonetta, Vanquish). W Anarchy Reigns przenosimy się do świata przyszłości, w którym bezwzględni wojownicy walczą ze sobą na arenach, znajdujących się między innymi w ruinach dawnych miast.

 

W brutalnych i bezkompromisowych potyczkach biorą udział zarówno umięśnieni twardziele jak i niezwykle szybkie oraz zabójcze kobiety. Jedną z postaci dostępnych dla gracza jest Jack Cayman, czyli bohater gry MadWorld, który zamiast jednej ręki ma piłę łańcuchową. Produkcja studia Platinum Games zawiera krótką kampanię solową, bo rozwija skrzydła w rozgrywce sieciowej.

Twórcy chcieli odtworzyć klimat walk bezpośrednich w starciach graczy, przełamując tym samym nudne schematy (w większości innych gier tryb multiplayer opiera się na strzelaniu).
Dzięki temu Anarchy Reigns określany jest jako „wieloosobowa naparzanka” i pozwala poczuć prawdziwy smak zwycięstwa oraz gorycz porażki.

*Na potrzeby rozgrywki sieciowej producent opracował sporo postaci, map i trybów zabawy.
*Każdy z bohaterów dysponuje własnymi umiejętnościami i supermocami.
*Gracze mogą zmagać się w meczach Tag Team, czy chociażby Battle Royal.
*Sama gra została utrzymana w typowej stylistyce dla Platinum Games – można więc spodziewać się niezwykle szybkiej akcji, niesamowitych akrobacji oraz ogromnej porcji wybuchów.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery