Operation Babel: New Tokyo Legacy PSV Zobacz większe

Operation Babel: New Tokyo Legacy PSV

Nowy produkt

Operation Babel: New Tokyo Legacy PSV
Wersja językowa - Angielska
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

159,00 zł brutto

Operation Babel: New Tokyo Legacy to japońska gra RPG w konwencji dungeon crawlera wyprodukowana przez studio Experience i wydana przez NIS America. Tytuł ukazał się na komputerach oraz PlayStation Vita. Był on kontynuacja Operation Abyss: New Tokyo Legacy. Akcja gry rozgrywa się w XXI wieku (choć rok nie jest sprecyzowany) i koncentruje się na działaniach specjalnego oddziału zwanego Xth Squad, który tworzyli ludzie o supermocach. Brał on udział w niezliczonych bitwach i wydawało się, że już zrobił to, co do niego należało, ale okazuje się, że na horyzoncie rysuje się nowe niebezpieczeństwo.

 

Na niebie pojawia się niezidentyfikowany obiekt o długości dwóch tysięcy mil - nie bardzo przy tym wiadomo, czy zwiastuje on coś złego, czy wręcz przeciwnie. Xth Squad otrzymuje w tej sytuacji jeszcze jedno zadanie - zinfiltrować obiekt, który ochrzczono jako Embryo. Rozgrywka bazuje na podobnych rozwiązaniach co poprzednia część. Ogólnie rzecz ujmując mamy tu do czynienia z dungeon crawlerem, w którym przepastne lochy pokonujemy obserwując wydarzenia z perspektywy pierwszej osoby. Same walki są natomiast turowe, a w ich trakcie pożądaną czynność wybieramy z listy komend. Gra oferuje sporo możliwości jeśli chodzi o zarządzanie umiejętnościami naszych podopiecznych.

Oprócz standardowego rozwijania potencjału bojowego poprzez szlachtowanie zamieszkujących Embryo nieprzyjaciół, mamy też swoiste ‘pakiety’ ze skillami zwane Blood Code (wszystkich skillów jest ponad 140), które można z czasem usprawniać, umiejętności odpalane przez kilka postaci jednocześnie (trzy ich rodzaje), opcję podpinania przedmiotów pod skille i modyfikowania ekwipunku za pomocą znalezionych gratów. W Operation Babel pojawia się także patent Rise & Drop znany z poprzedniej części. Działa on w następujący sposób - im więcej walk wygraliśmy, tym bardziej wzrasta stopień trudności. Walki stają się wówczas trudniejsze, lecz z drugiej strony możemy liczyć na lepsze dropy/nagrody.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery