Valkyrie Drive: Bhikkuhni PSV Zobacz większe

Valkyrie Drive: Bhikkuhni PSV

Nowy produkt

Valkyrie Drive: Bhikkuhni PSV
Wersja językowa - Angielska
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

149,00 zł brutto

Akcja gry przenosi nas do świata, w którym tajemniczy wirus o nazwie V-Virus dotyka wyłącznie młodych dziewczyn, a wystawione na jego działanie nosicielki stają się zdolne do przemiany w broń. Aby odizolować je od społeczeństwa i jednocześnie ochronić, w efekcie współpracy między wieloma państwami utworzony zostaje zespół pięciu sztucznych wysp, na których mogą one kontynuować naukę. Do akademii jednej z wysp, Bhikkhuni, trafiają dwie siostry: niewinna Rinka Sakurazaka i i opiekuńcza Ranka Sakurazaka, aby nauczyć się w jaki sposób radzić sobie z efektami wirusa. Nie wiedzą one, że jedyną metodą utrzymania V-Virusa w ryzach jest walka pomiędzy jego ofiarami.

 

System walki przypomina ten znany z serii Senran Kagura: dwoma przyciskami odpowiedzialnymi za słabe i mocne ataki wykonujemy różne kombinacje ciosów, kolejny odpowiada za podbicie lub odepchnięcie przeciwnika, innego używamy do szybkiego przemieszczania się podczas jednoczesnego ataku. Do każdej misji wybieramy dwie bohaterki: jedną z nich, nazywaną "Liberatorem", będziemy kierować, z kolei druga, "Exster", odpowiedzialna będzie za rodzaj wyekwipowanej broni. Rinka zmienia się w rękawice, Ranka - w miecz, a ich dwie koleżanki - Mana Inagawa i Momo Kuzuryu - w łuk oraz włócznię. Każdy typ broni odpowiedni będzie na inne sytuacje, a podczas walki, wraz z zapełnianiem się wskaźnika Synchro obojga postaci, będą one mogły za pomocą opcji Drive transformować się w trzy wyższe formy. Towarzyszyć będą temu oddzielne sceny przemiany. Podczas walki para bohaterek prowadzić będzie między sobą dialogi, a ubranie obu stron może ulegać zniszczeniu po otrzymaniu zbyt wysokich obrażeń naraz.
Z serii Senran Kagura zapożyczona została "Dining Area" - swoista baza wypadowa dla naszych bohaterek, w której mogą one wchodzić w interakcje z nowymi koleżankami i zwiększać poziom przyjaźni między nimi. W przylegającym "Communication Room" będziemy także mogli zmienić stroje każdej z nich: cztery kategorie pozwolą na ustalenie rodzaju noszonych przez nie ubrań wierzchnich, bielizny, fryzury oraz akcesoriów (trzy możliwe sloty). Korzystając z funkcji Contact weźmiemy także udział w dotykowych minigierkach, których wykonanie zaowocuje zniszczeniem odzienia dziewczyny oraz podniesienie jej poziomu doświadczenia.

Limitowana edycja gry o nazwie Nyu Nyu DX Pack, oprócz pudełka z kartą, zawierać będzie także specjalną wersję okładki autorstwa chara designerki Many Kakkowarai, płytę CD ze ścieżką dźwiękową, visual book, zestaw ilustracji oraz drama CD ze słuchowiskiem, a wszystko to w limitowanym pudełku. Pierwsze wydanie rynkowe zawierało uprawniało także do pierwszeństwa w zdobyciu biletów na event "Valkyrie Drive Project All-Star Thanksgiving".
Valkyrie Drive: Bhikkuni to część tzw. "mixed media project", w skład którego wchodzi także Valkyrie Drive: Siren - przeznaczona na smartfony społecznościowa gra karciana oraz Valkyrie Drive: Mermaid - 12-odcinkowy serial anime, za którego reżyserię, animację oraz design postaci odpowiada Hiraku Kaneko.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery