MeiQ: Labyrinth of Death PSV Zobacz większe

MeiQ: Labyrinth of Death PSV

Nowy produkt

MeiQ: Labyrinth of Death PSV
Wersja językowa - Angielska
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

129,00 zł brutto

MeiQ: Labyrinth of Death na platformie PlayStation Vita to klasyczny dungeon crawler z turowym systemem walki, wzbogacony elementami znanymi z gier jRPG. Za stworzenie gry odpowiadają japońskie firmy Idea Factory oraz Compile Heart, wyspecjalizowane w wydawaniu niskobudżetowych i niszowych RPG-ów. Najbardziej popularną i znaną marką deweloperów jest Hyperdimension Neptunia, w której skład wchodzi kilkanaście tytułów, przeznaczonych na konsole PlayStation oraz komputery PC. MeiQ: Labyrinth of Death przypomina wiele innych konsolowych dungeon crawlerów z oprawą graficzną inspirowaną mangą i anime, takich jak Demon Gaze, Dungeon Travelers 2: The Royal Library & The Monster Seal czy Stranger of Sword City.

 

MeiQ: Labyrinth of Death przenosi nas do świata spustoszonego przez potężną katastrofę. Sprawiła ona, że nad Ziemią zapadła wieczna noc. Jedyną nadzieją dla ludzi jest stara przepowiednia, mówiąca o kluczu mogącym przywrócić życie plancie. Główna bohaterka gry, Estra, jest magiem dysponującym mocami kontrolowania maszyn. Wyrusza ona w podróż, by pokonać cztery bóstwa zamieszkujące potężne wieże leżące na czterech krańcach miasta Southern Cross. Pokonanie tych złowieszczych przeciwników otworzy jej drogę do cennego artefaktu, niezbędnego do uratowania ludzkości.

Produkcja jest typowym dungeon crawlerem, w którym akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Podobnie jak w klasykach gatunku, gracze przemieszczają się po siatce pól, mogąc wybierać jedynie cztery podstawowe kierunki ruchu. Na naszej drodze spotykamy przeciwników, a także różnego rodzaju zagadki logiczne, przyciski otwierające drzwi itd. Walki prowadzone są w trybie turowym na osobnych trójwymiarowych arenach. Dowodzimy drużyną składającą się z trzech czarodziejek oraz ich mechanicznych strażników, a w trakcie każdej kolejki wybieramy, czy akcję podejmować ma magiczka, czy jej robot. Warto podkreślić, że metalowych kompanów konstruujemy z różnych znalezionych lub kupionych części, które w oczywisty sposób wpływają na wachlarz ataków i zdolności, a także ich mocne i słabe strony. Od strony audiowizualnej MeiQ: Labyrinth of Death nie odbiega od tego, do czego zdążyły nas przyzwyczaić inne gry Compile Heart. Mamy do czynienia z kolorową oprawą graficzna oraz energetyczną ścieżką dźwiękową.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery