Control PL + DLC PS4

Nowy produkt

Control PL PS4
Wersja językowa - Polskie Napisy
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

239,00 zł brutto

Dodatkowe Dlc:

*Rare Service Weapon Mod
*Rare Player Mod
*Astral Dive Suit
*The Explorer Theme
*The Black Quarry Theme

Control to nietypowa trzecioosobowa strzelanka science fiction wychodzące spod skrzydła Remedy, a więc studia odpowiedzialnego za stworzenie takich hitów jak Alan Wake, czy pierwsze dwie części Max Payne. Fabularnie głównym bohaterem ma być Jesse Faden, świeżo upieczona Dyrektor Federalnej Agencji Biura kontroli, która swoje wysokie stanowisko zawdzięcza przypadkowi. Niestety okoliczności nie do końca jej sprzyjają, bowiem wielki betonowy wieżowiec, który jest siedzibą agencji, został zaatakowany przez siły o nieznanym pochodzeniu.

Oblicze wielkiego zagrożenia i specyficznych reguł kierujących działalnością agencji, sprawiają, że to właśnie Jess ma podjąć się tego trudnego wyzwania, a więc pokonania najeźdźców. Gra przede wszystkim stawia na nietypową rozgrywkę, poza wciągającą historią odnajdziemy tutaj wiele elementów futurystycznych bazujących na działaniu energii kinetycznej. Główna bohaterka będzie posiadała broń, który umożliwi nie tylko strzelanie, ale także przemieszczanie i miotanie obiektów, co w efekcie sprawi, że walki będą wyglądać bardzo efektownie.

Na dodatek, twórcy popisują się tutaj projektami otoczenia, a te są inspirowane stylem architektonicznym o nazwie brutalizm, obiekty wydają się "tańczyć" poruszać w sposób tak zwariowany, że całość przyprawia o zawrót głowy niczym film Davida Lyncha. Oprawa graficzna trzyma więc bardzo dobry poziom, a na wyróżnienie zasługuje także oświetlenie.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery