Don't Knock Twice PL PS4 VR

Nowy produkt

Don't Knock Twice PL PS4 VR
Wersja językowa - Polskie Napisy
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

99,00 zł brutto

Ponadto w grę można grać w tradycyjny sposób, nie używając zestawu PS VR.

Horror stworzony przez niezależne studio Wales Interactive. Gra trafiła między innymi na platformę PC, PS4 itd., a jej premiera zbiegła się w czasie z kinowym debiutem filmu o tym samym tytule.

Historia opowiedziana w Don't Knock Twice została oparta na miejskiej legendzie o demonicznej wiedźmie. „One knock to wake her from her bed, Twice to raise her from the dead”, głosi wyliczanka – „Zapukaj raz, by wstała z łóżka, Zapukaj dwa razy, by wstała z martwych”. Gracz wciela się w rolę kobiety, która straciła kontakt z córką. Poszukiwania zaginionej dziewczyny prowadzą ją do posępnego dworu, kryjącego ponurą tajemnicę, jaką przychodzi nam rozwiązać.

 

Akcja w Don't Knock Twice na platformie PC, PS4 itd. prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby. Do naszej dyspozycji oddano rozległy budynek, wypełniony rozmaitymi przedmiotami, z jakimi możemy wchodzić w interakcję. Rozgrywka opiera się na eksploracji otoczenia, poszukiwaniu skrzętnie poukrywanych wskazówek oraz walce z napotkanymi przeciwnikami, wyjętymi wprost z sennych koszmarów. O ile walka ze zjawami jest możliwa, gdyż bohaterka korzysta ze znalezionych po drodze przedmiotów, w przypadku potężniejszych oponentów jedynym rozwiązaniem jest ucieczka. Ponadto, zabawa obfituje w tak zwane „jump scares”, gdyż istoty z zaświatów najczęściej atakują znienacka.

Don't Knock Twice charakteryzuje się wysokiej jakości, trójwymiarową oprawą graficzną. Zarówno sam dwór, jak i znajdujące się w nim meble oraz przedmioty wykonano z dbałością o detale, a na uwagę zasługuje również zaawansowane oświetlenie. Obrazu całości dopełnia klimatyczna, obfitująca w przerażające odgłosy warstwa muzyczna. Tytuł wykorzystuje gogle wirtualnej rzeczywistości, jednak nie są one obligatoryjne.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery