Dead or Alive 6 PS4

Nowy produkt

Dead or Alive 6 PS4
Wersja językowa - Angielska
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

5 Przedmioty

229,00 zł brutto

Pełnoprawna szósta część popularnego cyklu bijatyk, za którego produkcję odpowiadają japońskie studio Team Ninja oraz firma Koei Tecmo.

Dead or Alive 6 na platformie PS4, PC i XONE to szósta odsłona cyklu bijatyk, za którego produkcję odpowiada japońskie studio Team Ninja oraz firma Koei Tecmo. Poprzednia część cyklu zadebiutowała w 2012 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Trzy lata później trafiła także na pecety oraz konsole obecnej generacji. Nowa gra jest w założeniach świeżym startem i została przygotowana w taki sposób, by przyciągnąć osoby, które nie miały wcześniej styczności z marką Dead or Alive. Tytuł został zapowiedziany tuż przed targami E3 w 2018 roku.

 

Jeżeli chodzi o styl rozgrywki, Dead or Alive 6 nie różni się znacząco od poprzednika. Nadal mamy do czynienia z trójwymiarową bijatyką, oferującą bogatą galerię grywalnych postaci dysponujących unikalnymi stylami walki. Fundamentalne zmiany widoczne są jednak w detalach systemu walki. Tytuł jest bardziej przystępny dla początkujących i casualowych fanów bijatyk. Twórcy wprowadzili dedykowany przycisk ułatwiający wykonywanie widowiskowych ataków oraz kombosów. Po raz pierwszy pojawił się także wskaźnik specjalnych ruchów, po którego załadowaniu wykonujemy serię dewastujących ciosów.

Dead or Alive 6 oferuje zarówno zabawę dla jednego gracza, jaki i bogate możliwości rozgrywek sieciowych. W przypadku tych drugich możemy wziąć udział w standardowych pojedynkach ze znajomymi, a także w meczach rankingowych z dobranymi przez grę osobami z całego świata.

Dead or Alive 6 podchodzi w nowy sposób do prezentacji zabawy. Modele postaci mają teraz bardziej realistyczne proporcje oraz animacje. Do przeszłości odeszła np. absurdalna fizyka piersi wojowniczek, z której znana była piątka. W trakcie walki bohaterowie w widoczny sposób pocą się, robią grymasy przy kolejnych uderzeniach, a także otrzymują widoczne obrażenia (zadrapania, siniaki itd.). Równie widowiskowo prezentują się także areny, pełne różnego rodzaju detali oraz elementów, które zniszczymy podczas pojedynków. Tytuł oferuje wsparcie dla rozdzielczości 4K oraz nowy silnik fizyczny i system dynamicznego oświetlenia.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery