Spider-Man Edycja Limitowana PL PS4 Zobacz większe

Spider-Man Edycja Limitowana PL PS4

Nowy produkt

Spider-Man Edycja Limitowana PL PS4
Wersja językowa - Polska
Instrukcja i Opakowanie - Polskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

359,00 zł brutto

Edycja Limitowana zawiera:

  • Grę na PS4
  • Mini artbook
  • Kolekcjonerskie Pudełko
  • Kolekcjonerski Steelbook
  • Naklejkę z motywem pająka
  • Zestaw dodatków DLC

Przygodowa gra akcji ze słynnym superbohaterem w roli głównej.

Rozgrywka polega oczywiście na walczeniu z przestępcami.

Za produkcję odpowiada słynne studio Insomniac Games, znane m.in. z serii Ratchet & Clank, Resistance czy Sunset Overdrive. Fabuła przedastawiona w grze Spider-Man nie jest bezpośrednią adaptacją komiksowych przygód czy tych znanych z filmów. Studio Insomniac Games zatroszczyło się o zupełnie nową historię, ale występują w niej klasyczne elementy takie jak podwójne życie Petera Parkera oraz znane postacie.

 

Mechanika Spider-Man na ostatnią konsolę Sony to trzecioosbowa gra akcji, którą najłatwiej porównać do serii Batman: Arkham, zwłaszcza jeżeli chodzi o płynne i efektowne starcia z przeciwnikami.

Starcia są jedną z głównych atrakcji produkcji.

Bohater wykorzystuje pieści, nogi, pajęczynę oraz elementy otoczenia. Może więc np. chwycić pajęczyną znajdujący się niedaleko worek z piaskiem i cisnąć nim we wroga czy też wyrzucić oponenta w powietrze i przykleić go do pobliskiej ściany.

Da się także strzelać i zastawiać pułapki, które przydają się podczas sekwencji skradankowych, w trakcie których zamiast wdawać się w bezpośredni konflikt, po cichu przemieszczamy się po ścianach, likwidując po drodze kolejnych bandziorów.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery