Lego Batman 3: Poza Gotham PL PS4 Zobacz większe

Lego Batman 3: Poza Gotham PL + DLC PS4

Nowy produkt

Lego Batman 3: Poza Gotham PL DLC PS4
Wersja językowa - Polskie Napisy
Instrukcja i Opakowanie - Polska

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

79,00 zł brutto

Zawiera dodatek DLC: Batman Of The Future Pack

LEGO Batman 3: Beyond Gotham to kolejna odsłona popularnej serii gier zręcznościowo-przygodowych, która na całym świecie sprzedała się w ponad 100 milionach egzemplarzy. Produkcja studia Traveller's Tales to już trzecia gra z cyklu, która pozwala nam wcielić się Batmana oraz dziesiątki superbohaterów i łotrów zasiedlających karty komiksów DC. Poprzednie dwie części Lego Batman ukazały się w 2008 i 2012 roku

 

Historia w Beyond Gotham, jak wskazuje sam tytuł, zabierze nas z ulic Gotham City w zupełnie nowe i niezbadane regiony fikcyjnego uniwersum DC. Udamy się w przestrzeń kosmiczną, by zwiedzić wiele fantastycznych i obcych planet. Fabuła skupia się na wysiłkach Ligi Sprawiedliwości, która wraz z Batmanem, a także wieloma znanymi superłotrami, będzie starała się zapobiec kryzysowi grożącemu Ziemi.

Brainiac, nemezis Supermana, przy użyciu pierścieni mocy skradzionych Zielonym Latarniom zmniejszył naszą planetę i dołączył ją do swojej dziwacznej kolekcji trofeów. Bohaterska drużyna, w której znajdzie się w sumie 150 grywalnych postaci, musi udać się w międzygwiezdną podróż, by odzyskać pierścienie i pokonać Brainiaca.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery