NieR: Automata PS4 Zobacz większe

NieR: Automata PS4

Używane

NieR: Automata PS4
Wersja językowa - Angielska
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

159,00 zł brutto

http://www.gamted.ehost.pl/allegro/doom/ps4dupa.png

Nier Automata to wydana na platformę PlayStation 4 przygodowa gra akcji będąca kontynuacją Nier z 2010 roku. Za opracowanie projektu odpowiadało studio PlatinumGames, znane m.in. z Vanquish czy serii Bayonetta. Zespół ten nie stworzył co prawda pierwowzoru, ale dyrektorem projektu był Taro Yoko, czyli człowiek, który pełnił tę samą rolę m.in. przy produkcji pierwszej odsłony Nier oraz grze Drakengard. Dzięki temu pomimo zmiany dewelopera tytuł zachował klimat poprzednika.

 

Akcja Nier Automata toczy się w odległej przyszłości. Zaprezentowana przez autorów wizja tych czasów nie należy do optymistycznych. Inwazja obcej mechanicznej cywilizacji zmiotła ludzkość z powierzchni Ziemi, a niedobitki schroniły się w bazach księżycowych.
Kampania opowiada historię kobiecego androida imieniem YoRHa No.2 Type B, skonstruowanego przez mieszkańców Księżyca. Wojowniczka zostaje wysłana na naszą planetę z misją odbicia jej z wrogich rąk.

Wydana na platformę PlayStation 4 Nier Automata to dynamiczna przygodowa gra akcji, w której wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej. Rozgrywka koncentruje się głównie na potyczkach z hordami przeciwników za pomocą bardzo rozbudowanego systemu walki. Podczas bitew wykorzystujemy różnorodne techniki, bronie oraz zaklęcia, a co pewien czas musimy także zmierzyć się z potężnymi bossami. Zabawę urozmaicają elementy przygodowe, w tym rozwiązywanie okazjonalnych zagadek oraz sekcje eksploracyjne.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery