UNDER NIGHT IN-BIRTH Exe:Late[st] PS4 Zobacz większe

UNDER NIGHT IN-BIRTH Exe:Late[st] PS4

Nowy produkt

UNDER NIGHT IN-BIRTH Exe:Late[st] PS4
Wersja językowa - Angielska
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

229,00 zł brutto

http://www.gamted.ehost.pl/allegro/doom/ps4dupa.png

Under Night In-Birth Exe: Late[st] na PlayStation 4 to klasyczna dwuwymiarowa bijatyka. Gra stworzona została przez zespół składający się z weteranów gatunku z japońskich studiów French Bread i Ecole Software. Deweloperzy mają na koncie popularny cykl Melty Blood, a także kilka konsolowych tytułów, takich jak Dengeki Bunko: Fighting Climax. Oryginalne Under Night In-Birth zadebiutowało w 2012 roku w salonach arcade. W 2014 roku gra otrzymała dużą aktualizację i port na konsoli PlayStation 3, zatytułowany Under Night In-Birth Exe: Late, który w późniejszym czasie trafił także na komputery PC. Under Night In-Birth Exe: Late[st] rozszerza tytuł o trzy nowe grywalne postacie, cztery areny oraz kolejne scenariusze dla pojedynczego gracza.

 

Historia Under Night In-Birth Exe: Late[st] umiejscowiona została w alternatywnej wersji współczesnej Japonii. Kraj od kilku stuleci nęka tajemniczy fenomen, który swoim zasięgiem obejmuje jego różne regiony. W dotkniętych nim miejscach pojawiają się przypominające cienie stwory zwane Voids. Normalni ludzie nie mogą ich dostrzec, ale wąska grupa osób posiada umiejętności pozwalające na wejście w kontakt z monstrami. Talent ten jest przekleństwem, bowiem Voids atakują bez litości wszystkich jego posiadaczy. Nieliczni którzy przeżyją spotkanie z potworami zyskują nadnaturalne moce i zaczynają być określani mianem In-Birth. Bohaterami w grze są właśnie In-Birth, którzy z różnych powodów muszą walczyć ze sobą nawzajem. Wersja [st] wprowadza do gry nowy tryb fabularny, zrealizowany w formie visual novel, w którym poznajemy historię z perspektywy poszczególnych bohaterów.

Under Night In-Birth Exe: Late[st] jest typową dwuwymiarową bijatyką. Poza trybem fabularnym i arcade, będącym seria połączonych ze sobą walk, gracze maja do wyboru jeszcze kilka innych wariantów rozgrywki, takich jak survival czy score attack. Do naszego wyboru oddano w sumie dwudziestu różnych wojowników. Każdy dysponuje unikalnymi specjalnymi atakami, komobsami oraz wymaga nieco innej strategii na arenie. Tytuł posiada również możliwościowy zabawy multiplayer, zarówno lokalnie jaki i za pośrednictwem sieci. Produkcja w edycji [st] posiada także nowy rozbudowany samouczek. Dwuwymiarowa oprawa graficzna utrzymana została w charakterystycznym i przyjemnym dla oka komiksowym stylu. Postacie oraz tła są jednak dostępne w wysokich rozdzielczościach i wyglądają bardzo dobrze na dużym ekranie. Na soundtrack składa się szereg rockowo-elektronicznych utworów.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery