Wireless Stereo Headset 2.0 Black Sony PS4/PS3/PSV/PC Zobacz większe

Wireless Stereo Headset 2.0 Black Sony PS4/PS3/PSV/PC

Nowy produkt

Wireless Stereo Headset 2.0 Black Sony PS4/PS3/PSV/PC
Kolor - Czarne
Gwarancja - 12 Miesięcy
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

319,00 zł brutto

http://www.gamted.ehost.pl/allegro/doom/ps4dupa.png

ZESTAW SŁUCHAWKOWY BEZPRZEWODOWY SONY PS4 | PS3 | PS VITA | PC

WIRELESS STEREO HEADSET 2.0

PlayStation® Gold Wireless Headset
Headset dostarcza niesmowity, głęboki i czysty dźwięk. Wynosi doznania z gry na zupełnie nowy poziom przez możliwość modyfikowania ustawień i sposobu użycia w grach wyłącznie na PlayStation. Wysoka jakość dźwięku przestrzennego 7.1 tchnie nowe życie w miejską dżunglę, czy obce planety, które będziesz przemierzać, podczas gdy ukryty (niwelujący szumy) mikrofon ułatwi Ci kontakt ze znajomymi lub współgraczami. Nieodzowne kiedy jesteś w ruchu! Używaj swoich słuchawek z ulubionymi urządzeniami, w tym przenośnymi poprzez wejście dźwięku typu jack 3,5mm (kabel 3,5mm w zestawie), a kiedy nie będzie ci już potrzebny, po prostu włóż go w pokrowiec na akcesoria, do kolejnego użycia. Tak właśnie powinny brzmieć GRY!

Ciesz się bogatym, dynamicznym dźwiękiem w domu na systemie PlayStation 3 i PlayStation 4, albo w podróży na systemie PlayStation Vita i innych urządzeniach przenośnych.
Rozmawiaj ze znajomymi i wydawaj instrukcje członkom oddziału za pośrednictwem zapewniającego krystalicznie czysty dźwięk i redukującego zakłócenia mikrofonu wewnętrznego.
Dźwięki wydawane przez niewidocznych wrogów i epickie eksplozje usłyszysz w niesamowitej jakości wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 (wyłącznie na systemach PS3 i PS4).
Możesz przełączać się między zaprogramowanymi trybami dźwiękowymi zoptymalizowanymi pod kątem gier, filmów i muzyki. Dodatkowe niestandardowe tryby dźwiękowe znajdziesz w aplikacji pomocniczej do słuchawek z mikrofonem na systemy PS3 i PS4 (można ją pobrać z PlayStation Store).
Ze słuchawek z mikrofonem możesz korzystać w podróży nawet przez osiem godzin, ponieważ są wyposażone w akumulator (570mAh). Dzięki temu, że są składane, łatwo je przenosić.
Waga około 295 g
Fale radiowe o częstotliwośći 2.4 GHz
Zasięg do 10 m
Czas użytkowania po całkowitym naładowaniu: 8 godzin przy średnim poziomie głośności, czas ładowania około 3,5 godziny
Zawsze masz dostęp do istotnych informacji, takich jak poziom mikrofonu, ponieważ stan słuchawek możesz wyświetlać na ekranie telewizora.


Zawartość pudełka:

-Playstation Wireless Headset 2.0
-Bezprzewodowy adapter
-3,5 mm przewód audio (długość ok 100 cm)
-Przewód ładujący microUSB
-Etui podróżne - worek ze ściągaczem i logiem PlayStation

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery