Digimon World: Next Order PS4 Zobacz większe

Digimon World: Next Order PS4

Nowy produkt

Digimon World: Next Order PS4
Wersja językowa - Angielska
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

119,00 zł brutto

-130,00 zł

249,00 zł brutto

Digimon World: Next Order na PlayStation 4 to gra jRPG, osadzona w popularnym uniwersum Digimon. Marka ta narodziła się w 1997 roku w Japonii, debiutując pod postacią elektronicznych zabawek, pozwalających opiekować się wirtualnymi zwierzakami. W przeciągu kilku lat doczekała się ona licznych gadżetów, komiksów oraz adaptacji animowanej, która przyczyniła się do jej dalszej popularyzacji na całym świecie. Pod szyldem Digimon ukazało się kilkanaście gier, wchodzących w skład kilku cykli. Digimon World: Next Order, za którego powstanie odpowiada firma Bandai Namco, jest sequelem wydanej na PSP i 2DS-ie gry Digimon World Re:Digitize. Oba tytuły łączy podobny system walki oraz inne elementy rozgrywki. Tytuł łączy się również z animowanym filmem Digimon Adventure tri, który pojawił się w japońskich kinach w listopadzie 2015 roku.

 

Rozpoczynając zabawę wybieramy płeć naszego protagonisty, może być nim chłopka o imieniu Takuto lub dziewczyna Shiki. Oboje są uczniami trzeciej klasy liceum i zaledwie kilka lat wcześniej byli ogromnymi fanami digimonów. Za sprawą pewnego wydarzenia trafią do wirtualnej ojczyzny stworków – Digital World. Zjawiając się w tym miejscu, odkrywają na nowo zapomnianą dziecięcą pasję, poznając przy tym nowych przyjaciół oraz uczestnicząc w przygodzie życia.

W trakcie rozgrywki w Digimon World: Next Order akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, przemierzając w pełni trójwymiarowy świat. Bohaterowi towarzyszą dwa digimony, którym w czasie walki wydajemy polecenia w czasie rzeczywistym. Gracze eksplorują kolejne lokacje, rozwiązując proste zagadki, a także rozmawiając i pomagając różnym postaciom niezależnym.
Produkcja korzysta z autorskiego trójwymiarowego silnika, który oferuje kolorową i przyjemną dla oka oprawę graficzną, Modele postaci oraz digimonów są pełne detali, równie naturalnie i atrakcyjnie wyglądają ich animacje.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery