Touhou Genso Rondo: Bullet Ballet PS4 Zobacz większe

Touhou Genso Rondo: Bullet Ballet PS4

Nowy produkt

Touhou Genso Rondo: Bullet Ballet PS4
Wersja językowa - Angielska
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

129,00 zł brutto

Touhou Genso Rondo: Bullet Ballet na platformie PlayStation 4 to połączenie gry shoot'em up oraz bijatyki, które rozgrywa się w uniwersum niezwykle popularnej serii Touhou. Za stworzenie marki odpowiada niezależny deweloper o pseudonimie ZUN, który w 1996 roku zaczął prace nad cyklem klasycznych dwuwymiarowych gier shoot'em up, tworzonych z myślą o komputerach PC. W szybkim czasie zdefiniowały one podgatunek bullet hell shooterów, doczekując się rzeszy naśladowców. Stworzona przez autora galeria setek bohaterek i zamieszkiwany przez nie magiczny świat Gensokyo, zyskały rzeszę fanów na całym świecie. W ciągu dwóch dekad marka Touhou rozrosła się do ogromnych rozmiarów i co roku jej fani produkują ogromną liczbę inspirowanych nią gier, komiksów, książek, a także muzyki oraz animacji. Touhou Genso Rondo: Bullet Ballet jest jednym z efektów tej fascynacji. Za produkcję odpowiada japońskie studio CUBETYPE. Tytuł inspirowany jest modelem rozgrywki, który pojawił się w zręcznościowym przeboju z automatów Senko no Ronde. W przeciągu kilku lat od oryginalnej premiery doczekał się on co wielu mutacji i wersji, w tym konsolowego portu z 2007 roku – WarTech: Senko No Ronde. Touhou Genso Rondo: Bullet Ballet ukazało się po raz pierwszy na komputerach PC. Za konwersję na PlayStation 4 odpowiada firma Mediascape. Akcja Touhou Genso Rondo: Bullet Ballet ma miejsce w magicznej krainie Gensokyo. Tytuł pozwala nam wcielić się w jedną z dziesięciu najpopularniejszych bohaterek świata Touhou, takich jak Reimu Hakurei czy Remilia Scarlet Pomiędzy serią kolejnych walk w kampanii dla pojedynczego gracza twórcy zamieścili niewielkie wstawki fabularne, przedstawiające krótkie historie związane z każdą protagonistką. W trakcie zabawy gracze sterują jedną z dziesięciu dostępnych bohaterek i walczą z pojedynczym przeciwnikiem na zamkniętej dwuwymiarowej arenie, którą oglądamy w całości z góry. Postacie w walce korzystają z różnych magicznych ataków. Do sterowania wykorzystujemy dwie gałki analogowe pada, jedna odpowiada za ruch postaci, druga za kierunek, w którym oddajemy strzały.

 

Atak każdej z bohaterek posiada unikalny wzór pocisków, które mają swój ograniczony zasięg i szybkość. Poza strzałami korzystamy także z kart zaklęć, które pojawiają się losowo na arenie. Poza kampanią fabularną i standardowym trybem arcade, w którym walczymy w serii coraz trudniejszych pojedynków z przeciwniczkami sterowanymi przez komputerowe AI, Touhou Genso Rondo: Bullet Ballet oferuje także możliwość zabawy multiplayer, zarówno lokalnie jak i za pośrednictwem sieci. Kwestie techniczne Tytuł oferuje prostą i nieskomplikowaną trójwymiarową oprawę graficzną, oferująca obraz wyświetlany w wysokiej rozdzielczości oraz ze stała prędkością 60 klatek na sekundę. Zabawie towarzyszy dynamiczna ścieżkę dźwiękowa. Touhou Genso Rondo: Bullet Ballet na platformie PlayStation 4 to połączenie gry shoot'em up oraz bijatyki, które rozgrywa się w uniwersum niezwykle popularnej serii Touhou. Za stworzenie marki odpowiada niezależny deweloper o pseudonimie ZUN, który w 1996 roku zaczął prace nad cyklem klasycznych dwuwymiarowych gier shoot'em up, tworzonych z myślą o komputerach PC. W szybkim czasie zdefiniowały one podgatunek bullet hell shooterów, doczekując się rzeszy naśladowców. Stworzona przez autora galeria setek bohaterek i zamieszkiwany przez nie magiczny świat Gensokyo, zyskały rzeszę fanów na całym świecie. W ciągu dwóch dekad marka Touhou rozrosła się do ogromnych rozmiarów i co roku jej fani produkują ogromną liczbę inspirowanych nią gier, komiksów, książek, a także muzyki oraz animacji. Touhou Genso Rondo: Bullet Ballet jest jednym z efektów tej fascynacji. Za produkcję odpowiada japońskie studio CUBETYPE. Tytuł inspirowany jest modelem rozgrywki, który pojawił się w zręcznościowym przeboju z automatów Senko no Ronde. Doczekał się on co najmniej kilku wersji, w tym konsolowego portu z 2007 roku – WarTech: Senko No Ronde. Touhou Genso Rondo: Bullet Ballet ukazało się po raz pierwszy na komputerach PC. Za konwersję na PlayStation 4 odpowiada firma Mediascape.

Akcja Touhou Genso Rondo: Bullet Ballet ma miejsce w magicznej krainie Gensokyo. Tytuł pozwala nam wcielić się w jedną z dziesięciu najpopularniejszych bohaterek świata Touhou, takich jak Reimu Hakurei czy Remilia Scarlet Pomiędzy serią kolejnych walk w kampanii dla pojedynczego gracza twórcy zamieścili niewielkie wstawki fabularne, przedstawiające krótkie historie związane z każdą protagonistką. W trakcie zabawy gracze sterują jedną z dziesięciu dostępnych bohaterek i walczą z pojedynczym przeciwnikiem na zamkniętej dwuwymiarowej arenie, którą oglądamy w całości z góry. Postacie w walce korzystają z różnych magicznych ataków. Do sterowania wykorzystujemy dwie gałki analogowe pada, jedna odpowiada za ruch postaci, druga za kierunek, w którym oddajemy strzały. Atak każdej z bohaterek posiada unikalny wzór pocisków, które mają swój ograniczony zasięg i szybkość. Poza strzałami korzystamy także z kart zaklęć, które pojawiają się losowo na arenie. Poza kampanią fabularną i standardowym trybem arcade, w którym walczymy w serii coraz trudniejszych pojedynków z przeciwniczkami sterowanymi przez komputerowe AI, Touhou Genso Rondo: Bullet Ballet oferuje także możliwość zabawy multiplayer, zarówno lokalnie jak i za pośrednictwem sieci. Tytuł oferuje prostą i nieskomplikowaną trójwymiarową oprawę graficzną, oferująca obraz wyświetlany w wysokiej rozdzielczości oraz ze stała prędkością 60 klatek na sekundę. Zabawie towarzyszy dynamiczna ścieżkę dźwiękowa.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery