Deus Ex Rozłam Ludzkości PL + DLC PS4 Zobacz większe

Deus Ex Rozłam Ludzkości PL + DLC PS4

Nowy produkt

Deus Ex Rozłam Ludzkości + DLC PL PS4
Wersja językowa - Polskie Napisy
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

59,00 zł brutto

Akcja w Deus Ex Rozłam Ludzkości ma miejsce w 2029 roku, dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w Bund Ludzkości oraz niesławnym ‘Incydencie Aug’ w Panchaea, przez który miliony ludzi poniosły śmierć z rąk tych, którzy zainstalowali w sobie ulepszenia. To wydarzenie spowodowało ogromny podział pomiędzy ludźmi, którzy zdecydowali się na wszczepy oraz tych, którzy się od tego powstrzymali. W trakcie tych emocjonujących wydarzeń, różne frakcje szukają sposobów na manipulację ludźmi oraz opinią publiczną w temacie ulepszeń, by ukryć prawdę na temat tego, co się wydarzyło.

 

Gdy społeczny i polityczny chaos sięgają już punktu krytycznego, wyposażony w super ulepszenia antyterrorysta agent Adam Jensen powraca do gry. Wzmocniony o kompletnie nowe ulepszenia które wzmacniają jego potężny arsenał, Jensen odwiedzi mnóstwo nowych miejsc, by odkryć prawdę ukrytą pod płaszczem konspiracji.

Wraz z jeszcze większą niż do tej pory liczbą decyzji do podjęcia w Deus Ex Rozłam Ludzkości, gracz będzie mógł w pełni doświadczyć niezwykłości Deus Ex.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery