Senran Kagura: Estival Versus PS4 Zobacz większe

Senran Kagura: Estival Versus PS4

Nowy produkt

Senran Kagura: Estival Versus PS4
Wersja językowa - Angielska
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

169,00 zł brutto

-26,00 zł

195,00 zł brutto

Senran Kagura: Estival Versus na konsoli PlayStation 4 jest trójwymiarową przygodową grą akcji, posiadającą elementy charakterystyczne dla klasycznych hack'and'slashy oraz beat'em upów. Tytuł jest czwartą odsłoną cyklu Senran Kagura, który zadebiutował na 3DS-ie w 2011 roku. Na platformie Nintendo pojawiły się dwie główne części serii (Senran Kagura oraz Senran Kagura 2: Deep Crimson). Estival Versus jest z kolei sequelem spin-offu pod tytułem Senran Kagura: Shinovi Versus, który w 2013 roku trafił na PlayStation Vitę. Za produkcję odpowiada niezmiennie japoński zespół ze studia Tamsoft, pod nadzorem twórcy serii Kenichirego Takakiego, a także firma Marvelous. Warto dodać, że marka Senran Kagura w swojej ojczyźnie doczekał się także adaptacji w postaci mangi, serialu telewizyjnego, słuchowisk radiowych oraz książek.

 

Fabuła kontynuuje wątki rozpoczęte w poprzednich grach z cyklu. W trakcie zabawy trafiamy ponownie do współczesnej Japonii, w której walczą ze sobą młode wojowniczki ninja. W przygodzie uczestniczą wszystkie do tej pory przedstawione w serii bohaterki, należące do czterech różnych szkół/stronnictw shinobi. Zostają one przeniesione w tajemniczy sposób na tropikalną wyspę, na której spotykają zmarłych bliskich. Gospodarz tego dziwnego miejsca stawia przed protagonistkami wyzwanie, jeżeli wezmą udział w turnieju, sprawdzającym ich umiejętności bojowe, nie tylko poznają nowe sekrety i techniki ninja, ale będą mogły odesłać w zaświaty ukochanych członków rodziny. W przeciwieństwie do Senran Kagura: Shinovi Versus, Senran Kagura: Estival Versus posiada jedynie pojedynczą kampanię, na którą składa się szereg misji, między które wplecione zostały przerywniki fabularne, zrealizowane w formie znanej z visual novel. W każdej misji gracze mogą wybrać jedną z ponad 20 bohaterek, poznając historię z innego punktu widzenia.

Senran Kagura: Estival Versus na PlayStation 4 podobnie jak poprzednicy jest szybką grą akcji. Zabawę przedstawiono z perspektywy trzeciej osoby. W trakcie rozgrywki przemierzamy duże i często otwarte lokacje, przedstawiające różne fragmenty tajemniczej wyspy. Jak w grach z cyklu Dynasty Warriors, gracze walczą naraz z dużymi grupkami przeciwników. Kierując wybraną wojowniczką możemy unikać ciosów, wyprowadzać kontrataki, skakać oraz swobodnie biegać. System walki oferuje różnego rodzaju kombosy, które odblokowujemy zdobywając punkty doświadczenia. Wykupujemy za nie także nowe techniki i zdolności, unikalne dla każdej bohaterki. Postacie mogą także aktywować specjalną formę ninja, wyprowadzając wtedy ostateczne i najsilniejsze ataki. W Estival Versus powraca charakterystyczna cecha serii – rolę paska zdrowia pełnią tu kostiumy, które z czasem ulegają zniszczeniu.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery