Lost Planet 3 PL PS3 Zobacz większe

Lost Planet 3 PL PS3

Nowy produkt

Lost Planet 3 PL PS3
Wersja językowa - Polskie Napisy
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

69,00 zł brutto

Lost Planet 3 to dynamiczna gra akcji stworzona przez studio Spark Unlimited (Turning Point: Fall of Liberty, Legendary). Rozgrywka w tym tytule przedstawiona jest z perspektywy pierwszej osoby, kiedy kierujemy mechem, oraz zza pleców protagonisty, gdy prowadzimy ostrzał na piechotę.

 

Akcja gry Lost Planet 3 toczy się na planecie E.D.N III znanej z poprzednich odsłon cyklu. Głównym bohaterem produkcji jest robotnik, Jim Peyton, który chcąc zarobić nieco gotówki postanowił wykonać misję dla organizacji Neo-Venus Construction chcącej skolonizować wspomniane tereny. Jego zadanie, podobnie jak pozostałych członków ekipy zlokalizowanej w bazie Coronis, polega na odnalezieniu próbek Energii Termicznej oraz źródeł zapasów. Mężczyzna musi zrobić wszystko, by przetrwać i zarobić kasę, jeśli chce wrócić szczęśliwie do domu...
Pod względem mechaniki zabawy Lost Planet 3 stanowi powrót do korzeni serii. Na graczy czekają zróżnicowane lokacje, w których będą musieli stawić czoła niezbyt sprzyjającym warunkom pogodowym i walczyć z napotkanymi przeciwnikami, Akridami. Uczynią to zasiadając za sterami potężnego mecha, którym dysponuje bohater, oraz korzystając z różnorodnych broni.

Poza trybem dla jednego gracza, Lost Planet 3 zawiera także multiplayer, w skład którego wchodzą różne tryby rozgrywki. Oprawa graficzna generowana jest przy pomocy technologii Unreal Engine 3.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery