Syberia 3 Edycja Kolekcjonerska PL PC

Nowy produkt

Syberia 3 Edycja Kolekcjonerska PL PC
Wersja językowa - Polski Dubbing
Instrukcja i Opakowanie - Polskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

299,00 zł brutto


Syberia 3 Edycja Kolekcjonerska zawiera następujące elementy:
-Gry: Syberia, Syberia 2 (wersja cyfrowa) i Syberia 3 (wersja pudełkowa)
-Figurka Kate Walker
-Artbook
-Komiks
-Dwie litografie
-Ścieżka dźwiękowa z gry (wersja cyfrowa)
-Kolekcjonerskie pudełko

Syberia 3 to trzecia odsłona serii gier przygodowych autorstwa Benoîta Sokala i francuskiego studia deweloperskiego Microids. Fabuła kontynuuje wątki wcześniejszych odsłon cyklu, ukazując kolejne perypetie młodej prawniczki, Kate Walker, i jej przyjaciół. Warto odnotować, że po raz pierwszy w historii cyklu Syberia twórcy sięgnęli po grafikę 3D.

 

W Syberii 3 poznajemy dalsze losy Kate Walker, amerykańskiej prawniczki, którą sprawy biznesowe zawiodły w najzimniejsze rejony Rosji. W poprzednich grach z serii bohaterka wybrała się w pełną przygód podróż w celu odnalezienia prawowitego spadkobiercy fabryki automatonów, a następnie razem z nim zdecydowała się udać na daleką północ do legendarnej krainy, gdzie wciąż żyją mamuty.
Ponieważ najważniejsze wątki z dwóch poprzedni Syberii zostały zamknięte w dwójce, Syberia 3 PC przedstawia zupełnie nową przygodę, na początku której Kate Walker trafia do wioski ludu Youkol. Oczywiście znajomość wcześniejszych wydarzeń stanowi atut, ale nie jest wymagana do zrozumienia historii trójki.

Syberia 3 na PC to trójwymiarowa przygodówka point-and-click, w której do zadań gracza należy eksploracja odwiedzanych lokacji, prowadzenie rozmów z postaciami niezależnymi, zdobywanie ważnych przedmiotów i rozwiązywanie zagadek. Nowością są tu łamigłówki wymagające fizycznego majstrowania przy różnych elementach otoczenia, np. podważenia wieka pudełka nożem czy dopasowanie osobliwego klucza do kształtu dziurki. Historia opowiadana w grze jest liniowa, ale w pewnych momentach gracz może podjąć decyzję, jak pokierować rozmową.
W odróżnieniu od dwóch pierwszych części serii, Syberia 3 na PC nie zawiera pre-renderowanych teł lecz w pełni trójwymiarowe środowiska i modele postaci, swobodną kamerę oraz animacje stworzone przy użyciu techniki motion capture. Mimo to, gra zachowuje unikalny styl oryginału, który wyróżniają chociażby przerysowane postacie, szczegółowe lokacje wypełnione interesującymi obiektami oraz lekko komiksowa stylistyka. W polskiej wersji językowej postarano się o profesjonalny dubbing.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery