Torment Tides of Numenera Edycja Kolekcjonerska PL PC

Nowy produkt

Torment Tides of Numenera Edycja Kolekcjonerska PL PC
Wersja językowa -
Polski Dubbing
Instrukcja i Opakowanie - Polskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

169,00 zł brutto

Zawartość edycji kolekcjonerskiej:
-Gra
-Soundtrack CD
-Poradnik Podróżnika Torment: Tides of Nemenera (drukowany i cyfrowy)
-Artbook
-Kolekcjonerskie pudełko
-Statuetka
-Drukowana mapa świata
-Talizman Tidal
-Zbroja Mindforged Synthsteel Planting dla postaci

Torment: Tides of Numenera to klasyczna gra RPG (z widokiem izometrycznym) stworzona przez studio inXile entertainment. Mamy tutaj do czynienia z duchową kontynuacją kultowej produkcji zatytułowanej Planescape:Torment.

 

Torment: Tides of Numenera przenosi graczy do odległej przyszłości, ukazując niepokojącą wizję świata w klimatach science-fiction i fantasy. Twórcy proponują nam historię, w której Ziemia zamieszkiwana jest głównie przez niezbyt zaawansowaną cywilizację, którą można przyrównać do średniowiecza. Oprócz tego gdzieniegdzie można jednak na trafić na bardziej rozwinięte nacje z dawnych lat. Pełnią one różnorakie funkcje i przydają się do transportowania rozmaitych jednostek lub towarów, ale nie brakuje również takich, które zagrażają istnieniu ludzkości.

Torment: Tides of Numenera nie zawiera rozbudowanego kreatora postaci. Przed przystąpieniem do zabawy można jedynie spersonalizować domyślnego bohatera, określając jego płeć i klasę, a także umiejętności. Gra oferuje wielowątkową fabułę, której przebieg kształtuje się w zależności od decyzji podjętych przez gracza w trakcie zabawy. Wybory mają również wpływ na relacje pomiędzy członkami drużyny i wygląd świata przedstawionego.
Torment: Tides of Numenera zostało stworzone przez ekipę, na czele której stanął Colin McComb, jeden z ojców sukcesu Planescape: Torment. Co ciekawe, za skomponowanie ścieżki dźwiękowej do opisywanej produkcji odpowiada Mark Morgan, znany jako twórca soundtracku z Fallouta, Fallouta 2 czy wyżej wymienionego Planescape: Torment.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery