Minecraft WiiU Edition + Mario Mash-Up Pack Zobacz większe

Minecraft WiiU Edition + Mario Mash-Up Pack

Tylko online

Nowy produkt

Minecraft WiiU Edition + Mario Mash-Up Pack
Wersja językowa - Angielska
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

119,00 zł brutto

Super Mario Mash-Up Pack w Minecraft: Wii U Edition

Odkrywaj losowo generowane światy i wznoś niesamowite budowle, poczynając od prostych domów aż po najwytworniejsze zamki. W Trybie Kreatywnym (Creative Mode) możesz korzystać z nieskończonych zasobów, zaś w Trybie Przetrwania (Survival Mode) musisz sam zdobywać budulec oraz kuć broń i zbroję, aby odpierać ataki potworów.

 

Buduj, twórz i eksploruj sam albo graj w czwórkę na podzielonym ekranie w wieloosobowym trybie lokalnym lub nawet w ośmiu graczy za pośrednictwem sieci. Jeżeli zakupiłeś już Minecraft: Wii U Edition, dostępna jest już nowa darmowa zawartość do pobrania!

Minecraft w edycji na konsolę Wii U zawiera obok pełnej wersji gry także wiele najpopularniejszych rozszerzeń bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów. Dzięki ekskluzywnemu rozszerzeniu Super Mario Mash-Up Pack możesz cieszyć się czterdziestoma skórkami ze świata Super Mario, które przemienią postacie w grze w znanych bohaterów takich jak Mario, Luigi i księżniczka Peach oraz rozrabiaków pokroju Bowsera, jego siedmiu pomagierów i Wario.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery