Animal Crossing Amiibo Festival + Amiibo Isabel + 3 Karty Wii U Zobacz większe

Animal Crossing Amiibo Festival + Amiibo Isabel + 3 Karty Wii U

Nowy produkt

Animal Crossing Amiibo Festival + Amiibo Isabel + 3 Karty Wii U
Wersja językowa - Angielska
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

159,00 zł brutto

Przygotuj się, aby zabrać swoich przyjaciół i swoją rodzinę w świat gry na Wii U Animal Crossing: amiibo Festival. Zagraj w cyfrowę grę planszową w urokliwym świecie Animal Crossing, serii, która przenosząc graczy do wyjątkowego tętniącego życiem miasteczka, pozwala im zaprzyjaźnić się z jego mieszkańcami będącymi zwierzakami oraz żyć we własnym tempie. Animal Crossing: amiibo Festival zaprasza do czterech graczy – i ich nowe figurki amiibo – na planszę, która ciągle się zmienia. Po użyciu figurek amiibo z serii Animal Crossing*, gracze przejmują kontrolę nad ich ulubionymi postaciami, takimi jak Isabelle, Tom Nook czy K.K, które poróżują po planszy, próbując zebrać jak najwięcej Punktów Szczęścia (Happy Points). Stuknięcie amiibo w GamePada Wii U przekłada się na rzut kostką i, co za tym idzie, kolejny ruch. Na każdym polu można obejrzeć krótki skecz ze swoją postacią, w którym bierze ona udział w zabawnej przygodzie – na przykład śpiewa publicznie, aby uzyskać Belly waluta używana w Animal Crossing), wybiera się do sklepu czy odwiedza muzeum. Skecze nie tylko wpływają na ilość posiadanych Bellów i Szczęśliwych Punktów, ale też pokazują świat Animal Crossing i jego mieszkańców na nowe sposoby, co na pewno wywoła uśmiech na twarzy wszystkich graczy.

http://www.gamted.ehost.pl/allegro/doom/d1.jpg http://www.gamted.ehost.pl/allegro/doom/d2.jpg

Każda sesja gry ma miejsce w innym miesiącu, podczas którego jedna tura odpowiada jednemu dniu. Możliwe jest doświadczenie wszystkich czterech pór roku, a w każdym miesiącu dostępne są inne unikalne wydarzenia, od Zawodów Wędkarskich i konkursów łapania owadów (zwanych Bug-Offami), aż po ryzykowny handel rzepami. W każdą niedzielę gracz może kupić rzepy od Joan, które będzie musiał sprzedać przed kolejną niedzielą. Jej ceny są inne na każdym polu, dlatego możesz skończyć zarówno sprzedając wszystkie swoje zapasy z wielkim zyskiem, jak i być zmuszonym do pozbycia się swoich rzep ze stratą. Zebrane Punkty Szczęścia mogą być zapisywane na kartach amiibo Animal Crossing i używane do odblokowywania nowych emocji i strojów – jest ich po pięć na każdą postać. Zmieniać się będzie nie tylko sterowany przez Ciebie bohater, ale również miasto. Wraz z kolejnymi przeprowadzanymi w grze inwestycjami, tworzone będą nowe budynki i nowe drogi, dzięki czemu z czasem grać można na nowe sposoby.

http://www.gamted.ehost.pl/allegro/doom/d4.jpg

Karty amiibo Animal Crossing mogą także zostać użyte w celu wzięcia udziału w przeróżnych mini-grach. Sprawdź swoją wiedzę na temat Animal Crossing w teleturnieju lub ustrzel jak najwięcej balonów na Balonowej Wyspie (Balloon Island). W Ucieczce z Pustynnej Wyspy (Desert Island Escape) musisz wykorzystać różne umiejętności zwierzaków, odszukać materiały i unikać wrogów, aby w ciągu siedmiu dni zbudować tratwę i dostać się w bezpieczne miejsce.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery