Wolfenstein Youngblood SWITCH

Nowy produkt

Wolfenstein Youngblood SWITCH
Brak kartridża w pudełku. Gra w formie kodu do ściągnięcia w eshopie. 
Wersja językowa - Angielska
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

5 Przedmioty

169,00 zł brutto

Wolfenstein Youngblood to produkcja, która tym razem nie poprowadzi nas drogami głównego bohatera serii, czyli Blazkowicza. W najnowszej grze gracz wcieli się w jedną z dwóch córek-bliźniaczek protagonisty poprzednich części. Nie spodziewajcie się jednak, że będą one mniej wulgarne czy brutalne.

Wolfenstein Youngblood to produkcja, która rozgrywa się lata po ostatniej odsłonie gry, The New Colossus. Tym razem Blzakowicz zaginął. Dwie jego córki rozpoczynają poszukiwania i w ten sposób trafiają do Paryża w latach 80. Nie spodziewajcie się jednak romantycznej stolicy.


Wolfenstein®: Youngblood™ to zupełnie nowa kooperacyjna przygoda od wielokrotnie nagradzanego studia MachineGames, twórców entuzjastycznie przyjętej gry Wolfenstein® II: The New Colossus, przygotowana we współpracy z Arkane Studios® Lyon. Wciel się w jedną z córek-bliźniaczek B.J. Blazkowicza i podejmij się śmiertelnie niebezpiecznej misji odnalezienia ich ojca w Paryżu lat 80. Wykorzystaj arsenał nowych rodzajów broni, gadżetów i możliwości pancerza wspomaganego, aby pozbyć się nazistów z miasta świateł.
 

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery