Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja Kompletna PL SWITCH

Nowy produkt

Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja Kompletna PL SWITCH
Wersja językowa - Polski Dubbing
Instrukcja i Opakowanie - Polska

Producent:

Klasyfikacja PEGI:


Więcej szczegółów

50 Przedmioty

239,00 zł brutto

W skład Edycji Kompletnej wchodzą

    kartridż z grą Wiedźmin 3 Dziki Gon zdobywczyni ponad 800 nagród, w tym 250 dla Gry Roku
    rozszerzenia fabularne Serca z Kamienia oraz Krew i Wino
    całą dodatkową zawartość wydana po premierze gry - łącznie tytuł oferuje ponad 150 godzin przygód w wiedźmińskim świecie, po raz pierwszy w wersji na konsolę przenośną
    kompendium wiedzy na temat wiedźmińskiego uniwersum
    zestaw wiedźmińskich naklejek

Wiedźmin 3: Dziki Gon to pełne przygody i akcji RPG rozgrywające się w otwartym świecie mrocznego fantasy. Gracze wcielają się w postać profesjonalnego łowcy potworów, Geralta z Rivii. Przed wiedźminem najtrudniejsze zlecenie w życiu — odnaleźć dziecko z prastarej przepowiedni, którego moc może doprowadzić do zagłady świata. W tym celu Geraltowi przyjdzie zmierzyć się nie tylko z potężnymi przeciwnikami, lecz również z konsekwencjami wyborów, które podejmować będzie na szlaku.

W skład Edycji Kompletnej wchodzą: gra Wiedźmin 3: Dziki Gon — zdobywczyni ponad 800 nagród, w tym 250 dla Gry Roku — rozszerzenia fabularne Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, a także cała dodatkowa zawartość wydana po premierze gry. Łącznie tytuł oferuje ponad 150 godzin przygód w wiedźmińskim świecie, po raz pierwszy w wersji na konsolę przenośną. Wersja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolę Nintendo Switch powstaje we współpracy ze studiem Saber Interactive.

Jako pierwszy tytuł w historii serii, który ukaże się na konsolę Nintendo, Wiedźmin 3: Dziki Gon pozwoli zupełnie nowej grupie odbiorców zapoznać się z wiedźmińskim uniwersum, a wszystkim tym, którzy ukończyli ostatnią przygodę Geralta z Rivii — przeżyć ją ponownie na konsoli przenośnej. Nowe wydanie Dzikiego Gonu z pewnością umocni również jego pozycję jako najlepiej sprzedającego się tytułu z serii. Ta dotychczas sprzedała się w liczbie ponad 40 milionów egzemplarzy, z czego ponad połowę stanowi Wiedźmin 3.

Premiera gry zaplanowana jest na 2019 rok. Tytuł ukaże się w dystrybucji cyfrowej oraz pudełkowej. W skład wersji pudełkowej wchodzi kartridż z całą zawartością Edycji Kompletnej, kompendium wiedzy na temat wiedźmińskiego uniwersum, mapę świata gry oraz zestaw wiedźmińskich naklejek.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery