1-2 Switch SWITCH Zobacz większe

1-2 Switch SWITCH

Nowy produkt

1-2 Switch SWITCH
Wersja językowa - Angielska
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

199,00 zł brutto

1-2-Switch jest oryginalną grą zręcznościową, za której stworzenie odpowiada firma Nintendo. Produkcja została wydana wyłącznie na konsolę Nintendo Switch, jako jeden z jej tytułów startowych.

 

1-2-Switch jest produkcją skoncentrowaną na dwuosobowej rywalizacji. Gracze biorą w niej udział w zróżnicowanych konkurencjach, wcielając się nie tylko w rewolwerowców, rycerzy, czy piratów, lecz także w gitarzystów, a nawet joginów.
Tym, co wyróżnia omawianą pozycję na tle innych, podobnych tytułów, jest fakt, że podczas zabawy nie spoglądamy w ekran, lecz patrzymy przeciwnikom prosto w oczy. Zabieg ten był możliwy dzięki unikalnym możliwościom kontrolerów konsoli – Joy Conów – oraz funkcjonalności zwanej „Share the Joy”. W praktyce, całość sprowadza się do tego, że każdy z zawodników korzysta z jednego kontrolera odłączanego od konsoli.

Z uwagi na swoją specyfikę, 1-2-Switch na platformie Nintendo Switch nie potrzebuje oprawy graficznej na wysokim poziomie. Choć ekran nie pozostaje bezużyteczny, służy przede wszystkim do wyświetlania wyników osiąganych przez poszczególnych graczy. 

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery