New 2DS XL Animal Crossing Edition + Gra Animal Crossing

Nowy produkt

New 2DS XL Animal Crossing Edition + Gra Animal Crossing
Stan: Nowa Folia
Wersja Językowa: Angielska/Polska Instrukcja
Gwarancja: 24 miesiące

Producent:

Klasyfikacja PEGI:

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

649,00 zł brutto

-50,00 zł

699,00 zł brutto

 Opakowanie zawiera:

  • kieszonkową konsolę Nintendo 2DS XL
  • New Nintendo 2DS XL rysik
  • MicroSDHC kartę pamięci (4GB)
  • Pre-installed Animal Crossing New Leaf: Welcome amiibo
  • 6 sztuk kart AR
  • Instrukcję obsługi
  • AC adapter

New Nintendo 2DS XL Animal Crossing Edition

Spójrz. Oto nowa konsola Nintendo New 2DS XL w edycji z grą Animal Crossing New Leaf, wyposażona w dwa ekrany. Większy ma te same rozmiary, co konsola New Nintendo 3DS XL. Nintendo New 2DS XL jest jednocześnie równie wydajna, a na dodatek posiada trzy wbudowane kamery oraz czytnik NFC dla kart i figurek amiibo. Świetna zabawa gwarantowana.

Jeśli grać, to tylko w najlepsze gry. Nintendo New 2DS XL w kolorze beżowo-miętowym jest kompatybilna z wieloma tytułami wydanymi na konsole Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS oraz Nintendo DS w 2D. Na tym nie koniec, bo zabawa z Nintendo New 2DS XL obejmuje również rozgrywki z takimi bohaterami, jak Mario, Peach, Yoshi, Kirby, czy postaciami z gier Pokémon, Fire Emblem, Mario Kart, Super Smash Bros., Animal Crossing i The Legend of Zelda.
New Nintendo 2DS XL przynosi szybszy system, nowe sterowanie, poprawiony wygląd i zupełnie nowe przeżycia podczas grania!

Lepsza kontrola z nowym Control Stick i tylnimi przyciskami

Nowy C Stick, umieszczony w lewym górnym rogu nad przyciskami ABXY, umożliwia precyzyjniejsze sterowanie. Także dodane zostały przyciski ZR i ZL, umieszczone na tylnej stronie obok przycisków L i R. Te nowinki wyraźnie rozszerzają możliwości kontroli konsoli, które użyjecie na przykład przy graniu w Monster Hunter 4 Ultimate albo serfowaniu po internecie, gdzie nowe przyciski służą do przeskakiwania między zakładkami lub powiekszaniu widoku strony.

Mocniejszy procesor

Pod obudową New Nintendo 2DS ukrywa się mocniejszy procesor, który umożliwi granie w wymagające gry, przegrywanie filmów wideo, szybsze pobieranie i używanie Miiverse i łagodniejsze przejścia między programami i grami.

Wsparcie figurek amiibo w niektórych grach

Popraw swoje przeżycia w grze z interaktywnymi figurkami amiibo, które wykorzystując funkcję NFC (near-field communication) pozwolą wnieśc do twojej gry niejedną niespodziankę!

Dolny ekran New Nintendo 2DS XL ma wbudowaną funkcję NFC, także koniecznie możesz wziąć wszędzie swoje amiboo ze sobą.

Graj w swoje ulubione gry Nintendo DS i 3DS

Nie bój się, że stracisz możliwość grania w swoje ulubione gry Nintendo DS. New Nintendo 3DS jest wstecznie kompatybilne i prawie we wszystkie gry dla Nintendo DS i DSi można grać na platforie 2D. Tak samo na New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL można wgrać wszystkie gry na Nintendo 3DS, razem z możliwością przeniesienia danych ze starszej konsoli na nową.

Poprawione funkcje

- Duży wyświetlacz o przekątnej 4,88 cala dla lepszych przeżyć w grze

- Lepsze fotografowanie przy gorszych warunkach świetlnych

- Możliwość przenoszenia danych prosto z waszego PC za pomocą sieci WiFi bez konieczności wyjmowania karty pamieci microSD

- Automatyczne dostosowanie jasności ekranu poprawi widoczność i wydłuży działanie baterii.

-  Śledź wideo online za pomocą internetowej przeglądarki.

Dostosuj swoja konsolę dla siebie

Tak samo jak we wcześniejszych konsolach z serii 3DS,  New Nintendo 2DS XL umożliwia dostosowanie wyglądu podstawowego menu za pośrednictwem szerokiej palety tematów.

Sklep tematyczny oferuje mnóstwo różnych wzorów, między, którymi nie brakuje na przykład Mario, Zeldy a wielu więcej. Niektóre tematy mają swoją własną muzykę i efekty dzwiękowe!

Gwarancja: 24 Miesiące 

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery