Kirby’s Extra Epic Yarn 3DS

Nowy produkt

Kirby’s Extra Epic Yarn 3DS
Wersja językowa - Angielska
Instrukcja i Opakowanie - Angielskie

Producent:

Klasyfikacja PEGI:

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

149,00 zł brutto

Tym razem Kirby pojawia sie w ulepszonej wersji uznanej Kirby's Epic Yarn, która została oryginalnie wydana dla systemu Wii, Kirby zostaje przetransportowany do świata stworzonego z tkaniny i przędzy, aby rozplątać wrogów, odkryć tajne przejścia i przekształcić się w potężne pojazdy. Każdy etap oryginalnej wersji Wii jest dodany do nowej, ale ta wersja Nintendo 3DS ma kilka nowych funkcji, takich jak Ravel Abilities, które zasilają Kirby'ego w zabawny sposób. Znajdziemy tu też nowe minigry ze znanymi postaciami, takimi jak King Dedede i Meta Knight, nowe elementy do personalizacji i dekoracji chatki Kirby'ego i nowy tryb Devilish, który dodaje dodatkowe wyzwania na każdym etapie. Niektóre z Ravel Abilities obejmują gigantyczną piłkę przędzy używaną do ataku na wrogów, miecz z drutu, który może przecinać wszystko i zdolność Nylon, która może generować wiatr do wyższych skoków i zbierania koralików.

 

Ta kreatywna, kolorowa i wizualnie oszałamiająca gra oferuje również nową funkcjonalność amiibo* dla kompatybilnych postaci amiibo z serii Kirby**. Dodają one kapelusze dla bohatera i nowe umiejętności różniące się od siebie w zależności od użytej figurki.

Fani Yoshiego i Kirby'ego mają na co czekać tego marca, ponieważ Yoshi's Crafted World zostanie wydane wyłącznie na konsolach Nintendo Switch 29 marca 2019 r., a 8 marca 2019 r. pojawi się Kirby's Extra Epic Yarn, które zadebiutuje na konsolach z rodziny Nintendo 3DS.

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery