New Nintendo 3DS White Zobacz większe

New Nintendo 3DS White

Nowy produkt

New Nintendo 3DS White
Stan: Nowa Folia
Wersja Językowa: Angielska/Polska Instrukcja
Gwarancja: 24 miesiące

Producent:

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

769,00 zł brutto


ZESTAW ZAWIERA:

    KONSOLĘ NEW NINTENDO 3DS WHITE
    KOMPLET INSTRUKCJI
    KARTA PAMIĘCI microSDHC (4 GB)
    AR - KARTY
    GWARANCJA
    KONSOLA NIE ZAWIERA ŁADOWARKI
    STYLUS (RYSIK)
  
NOWE MOŻLIWOŚCI.

Konsolkę wyposażono w mocniejszy procesor, dzięki czemu gry ładują się o wiele szybciej i działają płynniej, emitując przy tym lepszej jakości grafikę. New Nintendo 3DS to także dwa nowe przyciski i mały substytut gałki analogowej, które umożliwiają bardziej precyzyjne sterowanie w grach.Na tyle konsoli pojawiły się „bumpery” ZR i LR – przyciski o podobnym zastosowaniu znajdziemy w padach do Xboksa One i PlayStation 4.. Konsola jest kompatybilna ze wszystkimi tytułami, które ukazały się na Nintendo 3DS i Nintendo DS. Pojawią się na niej jednak również ekskluzywne nowe produkcje. Zmianie uległo również umiejscowienie slota na kartridże z grami – teraz znajduje się on na przedzie panelu konsoli po lewej stronie. New 3DS chwali się także większym ekranem oraz znacznie wydajniejszym akumulatorkiem, na którego pracę wpływ będzie miała teraz funkcja dostosowywania podświetlenia wyświetlacza do panujących warunków świetlnych. Ulepszone zostanie także wyświetlanie grafiki trójwymiarowej, co przełoży się na lepszą jakość oprawy graficznej poszczególnych produkcji.


WYBIERZCIE SWÓJ KOLOR I DOPASUJCIE PANEL!

New Nintendo 3DS będzie dostępne w dwóch kolorach : Metallic Blue i  Metallic Black. Wybierzcie ten, która będzie wam najlepiej pasować. Konsola pozwala na zmianę paneli którę bedzie można zakupić osobno.

NOWY WYMIAR 3D !!!

Odświeżono technologię stereoskopowego 3D, która pozwala na oglądanie trójwymiarowego obrazu bez konieczności zakładania specjalnych okularów. W standardowym 3DS-ie, by cieszyć się tą funkcjonalnością musimy patrzeć wprost na ekran z określonej odległości. W New 3DS wbudowano natomiast kamerkę, która śledzi ruchy naszej głowy i automatycznie dopasowuje działanie efektu.


AMIIBO!

New Nintendo 3DS obsługuje wszystkie figurki amiibo poprzez ułożenie figurki na dolnym ekranie.


KOMPATYBILNOŚĆ!

Konsola jest kompatybilna z wszystkimi grami na konsolę Nintendo DS oraz Nintendo 3DS. Został już także zapowiedziany pierwszy tytuł specjalny tylko na nową wersję konsoli, której starsze wersje nie obsłużą. Dodatkowo konsola posiada internetowy sklep e-shop który oferuje gry z starszych konsol Nintendo w postaci cyfrowej.

Gwarancja: 24 Miesiące 

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery