Władca Pierścieni LCG - Zaginione Królestwo PL Gra Karciana

Nowy produkt

Władca Pierścieni LCG - Zaginione Królestwo PL Gra Karciana
Wersja językowa - Polska
Instrukcja i Opakowanie - Polskie

Producent:

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

119,00 zł brutto

„(…) samotni jesteśmy, my, Strażnicy pustkowi, myśliwcy – lecz tropimy zawsze sługi Nieprzyjaciela, bo tych znaleźć można wszędzie, nie tylko w Mordorze.”
— Aragorn, Drużyna Pierścienia

 

Od wielu pokoleń Strażnicy Północy czuwali w sekrecie nad ludami zamieszkującymi Bree… Dziś jednak z Angmaru wylewa się ciemność, a plugawe istoty raz jeszcze najeżdżają spokojną krainę Arnoru. W rozszerzeniu Zaginione Królestwo gracze przyłączą się do dzielnych Dúnedainów i wspólnie staną na straży wiosek Bree, zapolują na orki wśród Wichrowych Wzgórz i zmierzą się ze starożytnym złem z Szańca Umarłych. Oprócz tych fascynujących scenariuszy w rozszerzeniu Zaginione Królestwo gracze znajdą również dwóch nowych bohaterów i wachlarz nowych kart Graczy zwiększający możliwości w zakresie składania własnych talii.


Władca Pierścieni: Gra karciana jest grą kooperacyjną, w której gracze zbierają drużynę bohaterów i wspólnie wyruszają na ekscytujące przygody.

Podstawowe informacje:

Liczba graczy: 1 - 2 (4) osoby
Wiek:
od 12 lat
Czas gry:
60 minut

Zawartość pudełka:

- 165 kart
- instrukcja

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Władca Pierścieni - Zestaw Podstawowy.

Wydanie: Polskie

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery