Blood Rage PL Planszówka Zobacz większe

Blood Rage PL Planszówka

Nowy produkt

Blood Rage PL Planszówka
Wersja językowa - Polska
Instrukcja i Opakowanie - Polskie

Producent:

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

289,00 zł brutto

Nadszedł Ragnarok, lecz jesteśmy wikingami! Nie ma czasu na rozpacz, to czas na chwałę! Nie boimy się śmierci, gdyż bitewna chwała zapewni nam wieczne miejsce w Walhalli u boku Odyna!

 

W Blood Rage gracze kontrolują klany wikingów dążących do chwały przed apokaliptycznym końcem świata. Podczas gdy Ragnarok pochłania ląd, wikingowie robią to co umieją robić najlepiej - zabijać, plądrować i ginąć w epickich bitwach! Życie przemija, ale chwała jest wieczna! Jest wiele sposobów na zdobycie chwały wikinga. Można zaatakować i splądrować krainę z jej bogactw, zgnieść swych przeciwników w walce, wypełniać zadania lub zginąć!


Gracze wyciągają karty przedstawiające dary bogów, które pomogą im w wypełnianiu zadań. Dary te oferują wiele strategii. Pomagają w bitwach, zapewniając chytre taktyki lub kary dla tych wojów, którzy będą w stanie pokonać twe wojska. Rozwijaj swój klan przez dodawanie kolejnych jednostek, umiejętności lub rekrutację bestii ze skandynawskiej mitologii! Blood Rage to produkt o najwyższej jakości, który chowa w swym cieniu inne tytuły. Dynamika gry, spójność zasad, interakcje między graczami, znikające fragmenty planszy i kolorowa oprawa jest prawdziwym "przestępstwem" - to powinno być zabronione! Wisienką na torcie jest serce gry Blood Rage - figurki! W żadnej innej grze planszowej nie znajdziecie tak dopracowanych modeli. Mamy tutaj 4 klany, dla każdego z nich są inne modele z elementami podkreślającymi ich przynależność oraz wspaniałe figurki mitycznych potworów, które wzbudzać będą zazdrość i zgrozę twych rywali!

Podstawowe informacje:

Liczba graczy:     2 - 4 osoby
Wiek:     
od 13 lat
Czas gry:     
ok. 90 minut


Zawartość pudełka:

- 49 wspaniałych figurek
- 52 kolorowe podstawki
- 4 plastikowe znaczniki chwały
- 102 karty
- 1 plansza
- 36 żetonów
- 4 karty klanów
- 2 karty pomocnicze

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery