Wielka Księga Szaleństwa PL Planszówka

Tylko online

Nowy produkt

Wielka Księga Szaleństwa PL Planszówka
Wersja językowa - Polska
Instrukcja i Opakowanie - Polskie

Producent:

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

139,00 zł brutto

W magicznej bibliotece daliście się porwać wrodzonej ciekawości młodych adeptów magii. Otworzyliście księgę z działu woluminów zakazanych. Wiele o niej słyszeliście, ale chcieliście zobaczyć to na własne oczy. Nie spodziewaliście się, że konsekwencje mogą być tak okropne... Z każdej ze stron wylewają się magiczne zaklęcia i niebezpieczne monstra zrodzone z magii zagrażające całemu światu! Teraz to Wy, jako zwykłe żółtodzioby, staniecie w szranki z Wielką Księgą Szaleństwa!

 

Wielka Księga Szaleństwa to gra kooperacyjna oparta o mechanizm budowania talii. To emocjonująca przygoda zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych graczy. Podczas rozgrywki gracze wcielają się w uczniów czarodziejskiej szkoły magii, którzy otworzyli zakazaną księgę szaleństwa uwalniając magiczne stwory starające się ich opętać. Wspólnymi siłami gracze starają się zamknąć tytułową księgę. Gra przebiega w ciągu 5 rund. W finałowej rundzie gracze starają się przełamać ostatnie klątwy rzucone przez stwory z księgi i zamknąć ją na zawsze…


Runda składa się z ruchu gracza, w której wykonuje on poszczególne fazy:
-Faza Koncentracji – gdzie czarodziej odświeża wszystkie swoje czary
-Faza Potworów – czas, w której potwory uciekają z księgi
-Faza Akcji – czarodzieje rzucają zaklęcia, zdobywają nowe elementy żywiołów, starają się przełamać klątwy potworów, zdobywają nowe zaklęcia, czy też leczą się z szaleństwa!
-Faza Uzdrawiania – faza, w której gracze regenerują swoje zapasy mocy magicznej potrzebne do rzucania zaklęć i przełamywania klątw.

Faza Akcji to całe serce gry Wielka Księga Szaleństwa, w której to gracze będą wykorzystywać swoje zdolności magiczne i zasoby żywiołów do władania potężnymi zaklęciami.Tylko dzięki ogromnej wiedzy, którą zdobędą podczas gry, będą w stanie w pełni wykorzystać swój czarodziejski potencjał. Tylko dzięki współpracy będą w stanie stawić czoła przeciwieństwu losu i ujść z życiem!

Podstawowe informacje:

Liczba graczy:     2 - 5 osób
Wiek:    
od 12 lat
Czas gry:    
ok. 90 minut

Podobne produkty

Spadek cen

Bestsellery